Thermalright охладител CPU Cooler Assassin Spirit 120 EVO White A-RGB - LGA1851/LGA1700/AM5
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO-WH-ARGB
  • : Процесорни
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Thermalright
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
RGB: AddressableДа
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 500-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 68.9 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 28.2 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.21 mm H2O
РАЗМЕРИ: 120 mm x 48 mm x H156 mm